O mnie - Psychoterapia Warszawa

Przejdź do treści

Menu główne:

O mnie

Kim jestem
Jestem psychologiem, absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, oraz certyfikowanym psychoterapeutą Gestalt (certyfikat EAGT nr 15-740). Ukończyłem całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie (akredytowane przez European Association for Gestalt Therapy). Ukończyłem kurs pracy z osobami DDA/DDD organizowany przez Instytut Psychologii Zdrowia. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP).
Jak pracuję
W gabinecie ważne jest dla mnie  stworzenie atmosfery bezpieczeństwa i swobody wyrażania siebie. W swojej  pracy łączę podejście humanistyczno-egzystencjalne z elementami analizy transakcyjnej. Dużą wagę przykładam do relacji terapeutycznej. Kieruję się założeniem, że każdy z nas ma w sobie potencjał do rozwoju oraz do bycia szczęśliwym. Moim zadaniem jest stworzenie warunków sprzyjających uaktywnieniu tego potencjału, wzrostu samoświadomości i zyskania umiejętności kierowania własnym życiem.

Wcześniej
Pomocą psychologiczną zajmuję się od 2006 r. W latach 2009-2011 byłem związany z Szpitalem Tworkowskim w Pruszkowie, gdzie pracowałem jako psycholog, zajmując się diagnostyką psychologiczną, prowadzeniem psychoterapii oraz treningów asertywności. W okresie 2010-2013 prowadziłem psychoterapię z klientami Poradni  Rodzinnej i Młodzieżowej Stowarzyszenia "Wspólne Podwórko", działającego na warszawskiej Pradze. W latach 2012-2016 pracowałem w Centrum Onkologii-Instytucie w Warszawie jako psychoonkolog oraz psychoterapeuta w przyszpitalnej Poradni Zdrowia Psychicznego (Poradnia Psychoonkologii).

Teraz
Od 2014 roku pracuję w prywatnym Gabinecie Psychoterapii, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną z osobami w kryzysach emocjonalnych, z rozpoznaniem depresji, nerwic i zaburzeń osobowości oraz terapię par.
Prowadzę również prywatną praktykę psychoonkologiczną wspierając osoby z rozpoznaniem choroby nowotworowej oraz ich bliskich.

Rozwój własny
O jakość świadczonych przeze mnie  usług psychoterapeutycznych dbam poprzez zaangażowanie we własny rozwój osobisty, uczestniczenie w konferencjach i kursach oraz regularną  superwizję.
Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Prywatnie
Amatorsko uprawiam biegi długodystansowe. Jestem mężem, ojcem 10-letniej córki i rocznego synka.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego